کلینیک سرگیجه در تهران

کلینیک سرگیجه در تهران برای تشخیص علت و درمان سرگیجه صورت می گیرد. اگر شما هم دوست دارید علت های ایجاد سرگیجه و روش های رفع آن را بدانید، قطعا باید به دکتر درمان سرگیجه در تهران مراجعه کرده و بهترین مرکز تست سرگیجه در تهران را برای خود انتخاب نمایید. برای داشتن اطلاعات بیشر می توانید با کارشناسان و متخصصان ما در کلینیک آواج در ارتباط باشید.

چه زمانی باید به دکتر سرگیجه مراجعه کنیم؟

ممکن است تا به حال شنیده برای خودتان یا نزدیکانتان سرگیجه اتفاق افتاده باشد. سرگیجه ممکن است به صورت احساس گیجی و منگی، دوران، عدم تعادل، سنگینی یا سبکی سر، حالت تهوع و گاهی زمین خوردن دیده شود. در چنین مواقعی 

ممکن است سرگیجه شان یک بار برای همیشه درمان گردد و دیگر نیازی به مصرف دارو نباشد. بنابراین اولین مرحله برای درمان، پیدا کردن بهترین کلینیک تست سرگیجه و تشخیص دقیق توسط دکتر درمان سرگیجه در تهران می باشد. کلینیک آواج با داشتن کادر متخصص و همینطور تست و تجهیزات به روز علت سرگیجه را کشف و درمان می کند. برای تعیین وقت قبلی با برای تعیین وقت قبلی با شماره تلفن ۸۷۶۸۵۰۰-۰۹۱۰ تماس بگیرید.

برای رزرو قبلی نوبت این فرم را پر کنید. همکاران ما در اسرع وقت برای تعیین نوبت قطعی با شما تماس می‌گیرند.


  مراجعه به کلینیک سرگیجه در تهران

  ممکن است تا به حال شنیده باشید که برای خودتان یا نزدیکانتان سرگیجه اتفاق افتاده باشد. سرگیجه ممکن است به صورت احساس گیجی و منگی، دوران، عدم تعادل، سنگینی یا سبکی سر، حالت تهوع و گاهی زمین خوردن دیده شود. با مراجعه به اورژانس یا مطب یا کلینیک سرگیجه، معمولا اولین ارگانی که زمان بروز سرگیجه در کلینیک سرگیجه در تهران چک می شود گوش داخلی است. در کلینیک سرگیجه در تهران می توان به طور جامع علت سرگیجه را متوجه شد و نسبت به درمان آن اقدام کرد.

  اگر سرگیجه دارید، اولین و مهم ترین قدم انجام تست سرگیجه در یک مرکز معتبر تست سرگیجه یا بهترین کلینیک سرگیجه برای تشخیص علت سرگیجه تان است. گاهی بیماران بدون اینکه علت سرگیجه شان تشخیص داده شود، شروع به مصرف داروهای سرکوب کننده علامت سرگیجه می کنند، در حالی که اگر به یک دکتر درمان سرگیجه در تهران مراجعه کنند، ممکن است سرگیجه شان یک بار برای همیشه درمان گردد و دیگر نیازی به مصرف دارو نباشد. بنابراین اولین مرحله برای درمان، پیدا کردن بهترین کلینیک سرگیجه است که بهترین مرکز تست سرگیجه در تهران کلینکی می باشد که به صورت تخصصی در این حوزه فعالییت می کند و به روز ترین تجهیزات را دارد؛ ساکنین تهران می توانند با مراجعه به کلینیک سرگیجه در تهران تست های تخصصی را انجام داده تا در نهایت تشخیص دقیق دکتر درمان سرگیجه در تهران و درمان آن باعث حل مشکل شود.

  سرگیجه چگونه اتفاق می افتد؟

  گیرنده های حسی درک حرکت به صورت مایع مخصوصی در گوش داخلی قرار دارند و پیام مربوط به حرکت و چرخش بدن و مخصوصا حرکت سر را به دقت به مغز مخابره می کنند. گیرنده های درون هر دو گوش پیام درک حرکت را ارسال می کنند.  اگر هر کدام از ارگان های حسی یا در مسیر عصبی انتقال اطلاعات به مغز مشکلی وجود داشته باشد، پیام حرکت به درستی منتقل نمی شود. طی تجربه ای که به عنوان بهترین مرکز تست سرگیجه در تهران دارا می باشیم، در برخی بیماری های گوش داخلی مایع گوش داخلی فشار یا حرکت اضافه ای دارد و این امر باعث  ارسال پیام چرخش به مغز می شود درحالی که چرخش یا حرکت واقعی وجود ندارد با این احتساب نظر قطعی بعد از بررسی های بیشتر دکتر درمان سرگیجه در تهران اعلام می شود . احساس چرخش در غیاب چرخش واقعی همان سرگیجه است. عدم تطابق گیرنده های دو گوش با هم نیز علت بسیاری از سرگیجه ها می باشد. کلینیک سرگیجه در تهران با اعمال تست های مختلف و بررسی آن در بهترین مرکز تست سرگیجه در تهران به علت این سرگیجه پی میبرد.

  بهترین کلینیک سرگیجه کدام است؟

  بهترین کلینیک سرگیجه کلینیکی است که هم از نظر پرسنل و هم از نظر تجهیزات در زمینه سرگیجه بهترین باشد. بهتر است کلینیکی با دکتر متخصص سرگیجه و نیز با دستگاه های جدید تست سرگیجه انتخاب کنید تا بیماری تان در بهترین کلینیک سرگیجه درمان گردد.

  بهترین کلینیک سرگیجه معمولا بیمارستان ها نیستند، زیرا تست های سرگیجه زمان بر هستند و بیمار مبتلا به سرگیجه و حالت تهوع و عدم تعادل بهتر است در محیطی آرام تر فضا و زمان اختصاصی خود را داشته باشد. همچنین بیمارستان ها معمولا تمامی آزمایشات سرگیجه را ندارند و تنها بهترین ها یا بهترین مرکز تست سرگیجه در تهران تجهیزات لازمه را دارد. بنابراین بهترین کلینیک سرگیجه معمولا مطب ها و کلینیک های اختصاصی سرگیجه هستند. کلینیک تخصصی سرگیجه آواج با دارا بودن دکتر متخصص سرگیجه مدرس دانشگاه علوم پزشکی با سالها تجربه درمان بیماران سرگیجه به عنوان بهترین کلینیک سرگیجه آماده خدمت رسانی به بیماران عزیز می باشد.

  در کلینیک سرگیجه چه مواردی بررسی می شوند؟

  در بهترین کلینیک سرگیجه در تهران با استفاده از تست های از پیش طراحی شده و تجهیزات کلیه علت های گوشی و عصبی و بیشتر علت های مغزی سرگیجه کشف می شود. همچنین در کلینیک سرگیجه در تهران نسبت به درمان بیشتر موارد گوشی اقدام می گردد. البته یک کلینیک سرگیجه خوب یا بهترین کلینک سرگیجه در تهران نیاز به پرسنل دکتر متخصص و دستگاه های تشخیصی مخصوص سرگیجه دارد. به دلیل اینکه همه دستگاه های تشخیصی سرگیجه و نیز متخصص سرگیجه در تمامی شهرستان های کشورمان مهیا نمی باشد، بسیاری از عزیزان از شهرستان های مختلف کشورمان به دنبال کلینیک سرگیجه در تهران می گردند. بنابراین کلینیک سرگیجه در تهران می تواند علاوه بر همشهریان تهرانی پاسخگوی نیاز دیگر هموطنانمان نیز باشد.

  تست های تشخیص سرگیجه

  بهترین مرکز تست سرگیجه در تهران در وهله اول با تشخیص سرگیجه و عدم تعادل می تواند طی یک معاینه سرپایی احتمالات را مورد بررسی قرار می دهد و با یک شرح حال گیری ساده علت های احتمای را مورد بررسی قرار می دهد. در وهله دوم دکتر درمان سرگیجه در تهران برای اطمینان  با استفاده از تست های اختصاصی سرگیجه و تفسیر آن برای آن بیمار خاص به صورت قطعی تر تشخیص خود را در مرکز تست سرگیجه انجام می دهد. بنابراین بررسی ها و انجام تست های متنوع تشخیص صحیح تری را امکان پذیر می سازد. بهترین کلینیک سرگیجه در تهران  با به کار گیری انواع  تست سرگیجه علت آن را جویا می شود.

  معاینه و شرح حال سرگیجه

  افرادی که با مشکل سرگیجه به پزشک مراجعه می‌کنند ابتدا باید به این سوال پاسخ دهند که چه علائم و مشکلات دیگری دارند.

  همچنین باید داروهای مصرفی خود را بیان کنند و حتما مورد معاینه فیزیکی قرار بگیرند. در این معاینه پزشک نحوه راه رفتن و توانایی حفظ تعادل را چک کرده و احتمال مشکلات سیستم عصبی مرکزی را بررسی می‌کند. در برخی موارد تست شنوایی نیز به تشخیص کمک می‌کند. بهترین مرکز تست سرگیجه کلینیکی است که تمامی تست های سرگیجه را دارا باشد و بتواند به صورت جامع به مشکل سرگیجه شما رسیدگی کند.

  بهترین مرکز تست سرگیجه در تهران

  بهترین مرکز تست سرگیجه در تهران کلینیکی است که دکتر آن دارای مدرک دکتری تخصصی سرگیجه بوده و نیز تمامی تست ها و دستگها های تشخیصی سرگیجه را دارا باشد و بتواند ظرفیت این را داشته باشد که به بیماران از تهران و شهرستان ها خدمات دهد. آواج کلینیک به عنوان بهترین مرکز تست سرگیجه در تهران با کادر متخصص سرگیجه و انجام تست های تخصصی سرگیجه، بسیاری از درمان های سرگیجه را در آن واحد در کلینیک سرگیجه در تهران انجام می دهد.

  بهترین دکتر درمان سرگیجه چه کسی است؟

  در نهایت بهترین دکتر درمان سرگیجه در تهران دکتری است که بتواند از مجموع تفسیر این آزمایشات پی به مشکل شما ببرد و در صورت نیاز آزمایشات الکتروفیولوژی سرگیجه را نیز انجام داده و به تفسیر آنها واقف باشد. بهترین دکتر درمان سرگیجه با معاینه هدفمند و کمترین زمان و هزینه شما را درمان می کند. دکتر درمان سرگیجه در تهران با کادر مجرب در بهترین کلینیک سرگیجه به دنبال علت سرگیجه بیمار می گردد.

  بهترین دکتر درمان سرگیجه در تهران چه اقداماتی انجام میدهد؟

  بهترین دکتر درمان سرگیجه در تهران دکتری است که دارای تحصیلات تخصص در زمینه سرگیجه باشد و در درمان بیماری های مختلف سرگیجه تبحر داشته باشد. در ادامه اقداماتی که بهترین دکتر درمان سرگیجه می تواند برای شما انجام دهد را مرور می کنیم:

  معاینه توسط بهترین دکتر درمان سرگیجه

  دکتر سرگیجه شما را معاینه فیزیکی می کند و سؤالات مهمی از شما می پرسد. بر اساس پاسخ این سؤالات به صورت ابتدایی حدس می زند که مشکل شما چیست و آیا نیازی هست که آزمایشات مخصوص سرگیجه را انجام دهید یا نه، و اگر نیاز هست کدام یک ضروری تر است و در اولویت قرار دارد. بهترین دکتر درمان سرگیجه در تهران دکتری است که با دانش خود و با حداقل آزمایشات به تشخیص قطعی از علت سرگیجه شما برسد. بنابراین اگر به یک دکتر سرگیجه خوب مراجعه کنید احتمالا نیازی نیست تمامی آزمایشات سرگیجه را انجام دهید. در کلینیک سرگیجه آواج شما توسط بهترین دکتر درمان سرگیجه چندین معاینه فیزیکی می شوید که شامل موارد زیر هستند:

  • تست قدم برداشتن فوکودا (Fukuda stepping test)
  • تست رومبرگ (Romberg’s test)
  • تست زدن انگشت به بینی (Finger to nose test)
  • تست تکان دادن سر
  • تست مانور حرکت دادن سر

  دکتر درمان سرگیجه در تهران چندین بار با چشمان بسته و باز سر بیمار را به طرفین در سرعت و دامنه خاصی حرکت می دهد و سپس میزان حرکات چشمی و سرگیجه فرد را به صورت چشمی بررسی می کند. بهترین دکتر درمان سرگیجه با تفسیر این تست ساده به میزان بهبودی فرد از آسیب تعادلی محیطی پی میبرد.

  متخصصین بهترین کلینیک سرگیجه در تهران سر و بدن شما را روی تخت در چندین جهت حرکت می دهد تا احتمال سرگیجه وضعیتی خوش خیم را بررسی کند. بهترین دکتر درمان، دکتری است که تمامی شش کانال گوش را با حرکت دادن سر در جهات مختلف آزمایش کند و با مشاهده جابجایی کریستال در هر کدام از کانال ها، براساس جهت فضایی ان کانال مانور درمانی حرکت سر برای آن کانال خاص را انجام دهد. بهترین دکتر درمان سرگیجه در تهران به راحتی با نگاه کردن به چشم و بررسی میزان و جهت حرکات چشمی به نوع درگیری بیمار و نوع مانور درمانی پی می برد. این تشخیص بسیار مهم است، زیرا اگر مانور یک کانال به اشتباه برای کانال دیگری انجام شود، سرگیجه بیمار بدتر خواهد شد.

  تمامی این آزمایشات کیفی بوده و نتیجه آن صرفا در کنار نتایج سایر آزمایشات مانند آزمایشات الکتروفیزیولوژیک و فقط توسط دکتر درمان سرگیجه و عدم تعادل قابل تفسیر است. همچنین نباید این آزمایشات در خانه و به تنهایی انجام شود، زیرا احتمال ب هم خوردن تعادل و زمین خوردن وجود دارد.

  تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به کلینیک شنوایی سنجی آواج می باشد. - Enfold Theme by Kriesi
  چت واتساپ