خرید سمعک در تهران

خرید سمعک در تهران باید تحت نظر پزشک یا متخصص شنوایی سنج برای شما عزیزان انجام شود. اگر شما هم احساس می کنید آوا ها را به درستی نمی شنوید یا به طور ناخود آگاه صدای تلویزیون خود را بلند می کنید تا مکالمات آن را بفهمید، باید بگوییم که باید برای تست شنوایی خود به بهترین کلینیک سمعک و به یک متخصص، برای سفارش سمعک در تهران مراجعه کنید. با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید تا بیشتر در باره شرایط کم شنوایی و قیمت سمعک در تهران اشنا شوید.

چطور سمعک مناسب خودمان را سفارش دهیم؟

کلینیک آواج یکی از مراکز متخصص در حوزه شنیداری است که سمعک مورد نیازتان را متناسب با شکل، نوع، میزان کاهش شنوایی و نیاز های شنیداری هر فرد تعیین می کند. سمعک از سوی متخصصان حوزه شنیداری تجویز و تنظیم می گردد و برای مراجعه و ویزیت به پزشک متخصص و سفارش سمعک با شماره تلفن ۸۷۶۸۵۰۰-۰۹۱۰ تماس بگیرید.

برای رزرو قبلی نوبت این فرم را پر کنید. همکاران ما در اسرع وقت برای تعیین نوبت قطعی با شما تماس می‌گیرند.

سفارش سمعک در تهران

از سمعک چه می دانید؟ آیا فقط وسیله ای برای بلندتر کردن صداست؟ یا پردازش های صوتی پیچیده تری برای بهبود کیفیت شنیدن دارد؟ آیا سمعک های جدید نیز مانند قدیمی ها سوت می کشند یا این مشکل اکنون برطرف شده است؟ آیا سمعک ها وسیله های بزرگ و قابل دیدی هستند یا از نظر زیبایی شناسی و عدم دید نیز پیشرفت کرده اند؟ آیا می دانید که با پیشرفت تکنولوژی سمعک های بسیار هوشمند و کارآمد و نامرئی برای بیماران در دسترس هستند؟ آیا از قیمت سمعک در تهران، نحوه سفارش سمعک در تهران، نحوه خرید سمعک در تهران و شرایط بهترین کلینیک سمعک اطلاع دارید؟ آیا اصلا ما به سمعک نیاز داریم؟ قیمت سمعک در تهران  با بیمه چطور حساب می شود. اگر قصد خرید سمعک در تهران را دارید این مطلب از آواج کلینیک به عنوان بهترین کلینیک سمعک دیدگاه روشن تری از سمعک را به شما می دهد.

چگونه بفهمیم به سمعک نیاز داریم؟

اگر فکر می کنید که ممکن است کاهش شنوایی داشته باشید و به سمعک احتیاج داشته باشید، با مشورت پزشک خانوادگی خود به متخصص گوش و حلق و بینی یا به شنوایی شناس در بهترین کلینیک سمعک مراجعه کنید. شنوایی شناس متخصص سلامت شنوایی و تعادل است و بر اساس آزمایشات شنوایی که انجام می دهد، میزان کم شنوایی شما و نوع و شکل کم شنوایی تان و همچنین نیاز شما به سفارش سمعک در تهران و خرید سمعک در تهران را بررسی می کند. او با بررسی علت کم شنوایی تان کاندیداتوری شما را برای تجویز سمعک ارزیابی می کند و در مورد بهترین گزینه ها و همچنین قیمت سمعک در تهران به شما مشاوره می دهد. در صورتی که سمعک برای شما مفید باشد، شنوایی شناس از بین چندین مدل و نوع سمعک بهترین نوع را بر اساس شکل کاهش شنوایی شما انتخاب کرده و در صورت نیاز از گوشتان قالب می گیرد و برایتان سفارش سمعک در تهران را ثبت می کند. دقت کنید که یک کلینیک خخوب یا بهترین کلینیک سمعک باید تنظیمات لازمه را انجام دهد؛ پس از سفارش و تجویز سمعک، تنظیم فرکانسی سمعک با توجه به کم شنوایی هر بیمار خاص برای عملکرد بهینه آن نیز به عهده شنوایی شناس می باشد؛ در اغلب موارد خرید سمعک در تهران بدون انجام تنظیمات تحویل فرد ناشنوا می شود در صورتی که قالب گیری گوش و تنظیمات سمعک باید در سفارش سمعک در تهران لحاظ شود.

قیمت سمعک در تهران

تردیدی نیست که خرید سمعک در تهران با قیمت بالای همراه است به طوری که باید هزینه های آن با به کار گیری هزینه های جانبی کمتر شود و قیمت سمعک در تهران  را متعادل کند. اگر قصد خرید سمعک در تهران را دارید، قیمت سمعک در تهران با احتساب تخصیص ارز دولتی از دو میلیون تومان تا بیست میلیون تومان می تواند متفاوت باشد. با حذف ارز دولتی قیمت سمعک پیشرفته در تهران نیز افزایش می یابد. قیمت سمعک در تهران بسته به سطح تکنولوژی سمعک متغیر هستند.

بیشتر افراد ی که قصد خرید سمعک در تهران را دارند به دو سمعک برای هر دو گوش نیاز دارند  و اغلب بیمه ها در سراسر دنیا هزینه سمعک را به طور کامل پرداخت نمی کنند. به این دلایل ممکن است تامین هزینه خرید سمعک در تهران برای بخشی از بیماران سخت بوده و همین امر مانعی برای مراجعه به بهترین کلینک سمعک و تهیه بموقع سمعک در این بیماران می باشد. اما هرگز نباید چیزی مانع کمک به موقع به شنوایی بیماران و سفارش سمعک در تهران شود. زیرا اگر مدت زیادی از کم شنوایی بیمار بگذرد و از هیچ وسیله کمک شنوایی استفاده نکند، عصب شنوایی او تحلیل رفته و به تدریج دچار افت شنوایی بیشتری می شود. پیشرفت تحلیل عصب شنوایی زوال کلی عصبی و در ادامه آن روند آلزایمر را تسریع می بخشد. بنابراین ملاحظات زیادی وجود دارد که خرید سمعک در تهران برای نیازمندان آن به تعویق نیفتد و قیمت سمعک در تهران را بهتر کند.

خرید سمعک در تهران یک سرمایه گذاری مهم و اساسی است. زیرا سمعک دستگاهی است که از زمان تهیه همیشه همراه بیمار است و در بیشتر ساعات بیداری فرد و در هفت روز هفته استفاده می شود. شعار بهترین کلینک سمعک آن است که سمعک مهم ترین حس فرد برای ارتباط برقرار کردن و جلوگیری از انزوا و افسردگی است. اگر سمعک بموقع تجویز نشود ممکن است مناطق مرده شنوایی در عصب ایجاد شود و با پیشرفت کم شنوایی دیگر حتی با سمعک نیز نتوان هیچ کمکی به بیمار کرد. همچنین ممکن است با پیشرفت کم شنوایی به سمعک بزرگتر یا قدرتمند تری نیاز باشد. تجویز به موقع سمعک یا خرید سمعک در تهران در بین مراجعه کنندگان ما تا حد خیلی زیادی از افت بیشتر شنوایی جلوگیری کرده است. در حال حاضر گزینه های متنوعی از نظر سایز و تکنولوژی و قیمت برای انتخاب و سفارش سمعک در تهران وجود دارند. هنگام تهیه و خرید سمعک در تهران باید دقت کرد که سمعکی انتخاب شود که کاملا از نظر ارزش کیفیتی و صرفه مالی و زمانی برای آن فرد خاص مناسب باشد. اگر بهترین کلینیک سمعک را انتخاب کنید، درمورد تمامی گزینه های قیمت سمعک در تهران، خرید سمعک در تهران و سفارش سمعک در تهران به شما اطلاعات داده می شود.

در حالی که قیمت سمعک در تهران  نسبتا بالا است، باید توجه داشت که شما دارید برای چیزی هزینه می کنید که بیش از صرفا یک وسیله است. در واقع حتی بیش از یک حس هست. سمعک لازمه زندگی نرمال با ارتباطات نرمال روزمره با دنیای بیرون است. می توان گفت آنچه سمعک برای شما به ارمغان می آورد نه فقط بهبود شنوایی، بلکه بهبود کیفیت زندگی است. همانطور که گفته شد مواردی را برای شما توضیح خواهیم داد که بر قیمت سمعک در تهران موثر است و در هنگام سفارش و خرید سمعک در تهران باید آن ها را در نظر دشته باشید.

چه مواردی در قیمت سمعک موثر است؟

موارد بسیاری بر قیمت سمعک در تهران تاثیر می گذارند که در زیر به بخشی از مهم ترین آنها می پردازیم:

  • بسته خدماتی سمعک
  • سطح تکنولوژی سمعک
  • برند سمعک
  • بیمه سمعک

۱٫بسته خدماتی بهترین کلینک سمعک

قیمت سمعک در تهران یا هزینه ای که برای خرید سمعک در تهران می پردازید معمولا شامل خدماتی مثل آزمایش شنوایی، مشاوره، قالب گیری، تنظیم اولیه و نیز جلسات تنظیمی بعدی، تمیز کاری های معمول، یک سال بررسی های شنوایی و سمعک، و همچنین گارانتی های یک تا چند ساله می باشد. این موارد به عنوان بسته خدماتی بهترین کلینک سمعک شناخته می شود. گارانتی سمعک معمولا شامل همه تعمیرات آن می باشد. در کلینیک شنوایی و سرگیجه آواج، یک کیف کامل تمیز کننده و نگهداری سمعک و نیز تعدادی باتری سمعک نیز در بسته خدماتی موجود می باشد. شما با مراجعه به بهترین کلینیک سمعک، سفارش سمعک در تهران و سپس خرید سمعک در تهران تمامی این خدمات را در تهران برای مدتها بصورت رایگان خواهید داشت.

بسته خدماتی در هنگام سفارش سمعک در تهران بسیار مهم است زیرا ممکن است شنوایی شما تغییر کند، نیاز های تنظیمی و یا محیط استفاده شما از سمعک تغییر کند، سمعک شما نیاز به تمیزکاری یا حتی تعمیر داشته باشد، یا شما مرتبا سوالاتی داشته باشید و براساس خدماتی که دریافت می کنید جلسات مراجعه شما رایگان خواهد بود که بهترین کلینک سمعک در تهران دارای چنین استانداری است بلکه با سفارش سمعک در تهران  در واقع شما یک سرمایه گذاری ارزشمند انجام می دهید، زیرا با هزینه ای که می کنید نه تنها از تکنولوژی متناسب در سمعک تان بهره می برید، بلکه تا مدتها از تخصص مربوطه به تمام موارد و نیازهای شنوایی تان پس از خرید سمعک در تهران نیز بهره مند خواهید شد. این مهم است که هنگام مشاهده قیمت سمعک در تهران بدانیم که دقیقا چه مقدار خدمات رایگان به همراه آن دریافت می کنیم و آن را با بهترین کلینک سمعک مقایسه کنیم. برخی قیمت ها در داخل و خارج کشور فقط قیمت دستگاه خام حتی بدون تنظیم و برنامه ریزی اولیه هست و بیمار برای تنظیم اولیه و نیز به ازای هر بار مراجعه بعدی باید هزینه های ویزیت، تنظیم، تعمیر و سایر خدمات خرید سمعک در تهران را بپردازد. در کلینیک شنوایی و سرگیجه آواج، تمامی خدمات، تنظیم ها، رفع مشکل ها و نیز کیف های هدیه شامل هزینه ای که برای خرید سمعک در تهران می پردازید می باشد که با جمع کردن این پکیج سعی داشته ایم که هزینه سفارش سمعک در تهران را کاهش دهیم.

۲٫سطح تکنولوژی سمعک

مهم ترین عاملی که روی قیمت سمعک  تاثیر می گذارد سطح تکنولوژی و تعداد ویژگی های سمعک است. بالاتر بودن تکنولوژی پردازش صدا در سمعک نه تنها قیمت سمعک در تهران، بلکه مستقیما میزان رضایت بیمار از کیفیت صدای سمعک را نیز بالا می برد.

در حالی که اجزای کلی سمعک ها ثابت هستند، برای سفارش سمعک در تهران تکنولوژی ها بسیار متنوع و روز به روز در حال پیشرفت هستند برای همین خوشبختانه خرید سمعک در تهران شامل گزینه های متنوعی می شود. تکنولوژی امروز با یک سال پیش نیز متفاوت است. سطح تکنولوژی خیلی به شکل سمعک نیز بستگی ندارد. عموما افزایش تعداد کانال های فرکانسی برای پردازش صدا با رزولوشن بالا تاثیر بسزایی در قیمت سمعک در تهران دارد. همچنین قدرت وایرلس و قابل انطباق بودن سمعک با دیگر وسایل دیجیتال نظیر موبایل، در قیمت سمعک موثر است. قدرت مدارهای دیجیتالی کاهش نویز و سوت، افزایش نسبت درک گفتار به نویز، پردازش صدای خود فرد، چند برنامه بودن سمعک، قابلیت تشخیص محیط شنیداری و قدرت تغییر پردازش سمعک بر اساس محیط تشخیصی مواردی است که بهترین کلینک سمعک بر آن تاکیید دارد و در قیمت سمعک در تهران موثر هستند. قیمت سمعک در تهان بر اساس نوع تکنولوژی به سه دسته زیر تقسیم می شود.

هوشمند وایرلس هوشمند دیجیتال
پردازش هوشمند بر پایه وایرلس تکنولوژی پایه هوشمند تکنولوژی پایه
بیشتر از ۱۴ کانال ۸ تا ۱۲ کانال ۱ تا ۶ کاناله
از ۵ تا ۱۷ میلیون تومان از ۵/۳ تا ۵ میلیون تومان از ۵/۲ تا ۵/۳ میلیون تومان

۳٫برند سمعک

شرکت های سازنده سمعک بر اساس تکنولوژی تولیدی، قدرت سخت افزاری و نرم افزاری، کیفیت خدمات پس از فروش و میزان سوابق موفق شان در رضایت بیماران، قیمت های مختلفی برای سمعک های شان دارند. معمولا شرکت های آلمانی در ساخت تجهیزات پزشکی بسیار موفق هستند که در تهران رضایت مراجعه کنندگان را جلب کرده است به همین خاطر اغلب سفارش و خرید سمعک در تهران با برند هاب آلمانی ثبت می شود. سمعک های آلمانی نیز و در رأس آنها سمعک زیمنس بالاترین تکنولوژی، بدنه قوی و بهترین خدمات پس از فروش را در نمایندگی های خود بخصوص هنگام سفارش سمعک در تهران و پس از آن خرید سمعک در تهران دارند. متاسفانه واردات سمعک به راحتی صورت نمی گیرد، بنابراین سفارش سمعک در تهران و خرید سمعک در تهران با مشکل مواجه شده است اما بهترین برندهای سمعک را با کمترین قیمت سمعک در تهران به فروش برسانیم؛ انواع سمعک در کلینیک شنوایی و سمعک آواج به عنوان بهترین کلینیک سمعک موجود می باشد که سعی کرده ایم .

۴٫بیمه سمعک

در هیچ کشوری بیمه ها هزینه تجهیزات پزشکی از جمله سمعک را به طور کامل پرداخت نمی کنند که بیمه های داخل ایران هم از این قائده مستثنی نیست. اکنون در کشور ما، با ارائه فاکتور رسمی دارای کد اقتصادی شرکت تجهیزات پزشکی وارد کننده سمعک، بیمه ها بخشی از هزینه سمعک را تقبل می کنند. بیمه های مختلف هر کدام بر اساس ارگان بیمه شده، پروتکل پوشش هزینه تجهیزات پزشکی، و سقف قرار داد برای ان بیمار خاص بخشی از هزیته خرید سمعک در تهران  را برای بیماری که نیازمند  آن باشد تقبل می کنند. ارائه برگه آزمایش شنوایی از بهترین کلینیک سمعک با مهر ادیولوژیست نشان می دهد که بیمار به یک یا دو سمعک و با چه قدرتی نیازمند است. میزان پوشش بیمه ها برای جبران هزینه سمعک بسیار متغیر بوده و از ۵۰۰ هزار تومان برای پایه بیمه آتیه سازان حافظ تا حدود ۸ میلیون تومان برای سقف بیمه تکمیلی بانک ملی یا در مواردی تامین کل هزینه سمعک بدون سقف برای دارندگان بیمه تکمیلی کارکنان شرکت نفت متغیر می باشد. شما باید هنگام سفارش فاکتور نوع بیمه پایه و نیز بیمه تکمیلی خود را اعلام کرده تا سهم بیمه و سهم بیمار از قیمت سمعک در تهران مشخص گردد.

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به کلینیک شنوایی سنجی آواج می باشد. - Enfold Theme by Kriesi
چت واتساپ